Sıkça Sorulan Sorular

Kanun fiyatları ne kadardır?

Kullanılan malzeme ve işçilige göre kanun fiyatları degişiklik gösterir modellerimiz sayfasından begendiginiz modelin fiyatını iletişim sayfasından bize ulaşıp kısa sürede detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ögrenci kanunları ile profesyonel kanunlar arasındaki farklar nelerdir?

Ögrenci kanunları ile özel yapım profesyonel kanunlar arasında fiyat farkı olduğu gibi bu fark tabiki kalite ve işçiligede yansıyor kanunu kullanım amacınıza göre alırken sizin isteklerinizi karşılıyabilecek bir kanun almanız çok önemli ögrenci kanunlarındaki mandal eksiklikleri ses tutmaması  kalitesiz burgu düşük kalite teller yapısal deformasyon gibi bir çok eksik bölümler size çok zorluk ve ekstra maddi masraf çıkarabilir.Kanuna yeni başlıyorsanız siz acemi kanunda acemi oldugunda hem ders aşamasındaki zorluklar  ve aldığınız haz sizi kanundan kısa zamanda soğutabilir yada öğrenme sürecinizi zorlaştırabilir.bu sebeplerden dolayı kanunda ikinci kalite bir tek malzeme bile kullanılmamalıdır.Atölyemizdede ögrenci kanunu tarzında kanun yapılmamaktadır.

Kanun siparişimi nasıl verebilirim?

Web sitemiz üzerinden begendiginiz bir modelin siparişini rahatlıkla verebilirsiniz.Eger farklı bir uygulama isterseniz yine bize danışabiliriniz.İş yogunluguna göre bazen atölyemizde satışa hazır kanunlar bulunabilir bunları görmek için Satıştaki Kanunlar bölümüne bakabilirsiniz.

Sipariş verdigim kanunumu ne zaman teslim alabilirim?

Kanun teslimat süresi iş yoğunluguna değişir.Kanun kasalarımız bir yıl öncesinden hazırlanır.Kasa olarak bitmiş kanunlar 7-10 gün arasında teslim edilirken sıfırdan size özel imalat 3 ayı bulabilir.

Ödemeyi (Taksitli,Nakit) nasıl yapabilirim?

Eğer sipariş olarak size özel yapılıcaksa kanun ücretinin yarısı sipariş esnasında kalanı ise teslimatta alınır.Eğer kredi kartına taksitli kanun almak isterseniz 9 taksite kadar taksit yaptırıp alabilirsiniz tabiki taksitli fiyatlar farklılık gösterir.

Kanunumu tamir ettirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Kanunuzdaki sorun ne olursa olsun atölyemizde tamir ve bakımını yaptırabilirsiniz.Yapılıcak işlemlerin fiyatları için Kanun Tamir ve Bakım bölümünden bilgi alabilir aradıgınızı bulamadıysanız bizimle İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz